PAGAZ
Godziny otwarcia sklepów! Lubawka: Poniedziałek - Piątek: 8:00-17:00 / Sobota: 8:00-14:00 Mrówka Kamienna Góra: Poniedziałek - Piątek: 7:00-18:00 / Sobota: 7:00-15:00 Mrówka Wałbrzych: Poniedziałek - Piątek: 8:00-19:00 / Sobota: 8:00-16:00 Mrówka Krzeszów: Poniedziałek - Piątek: 7:00-18:00 / Sobota: 8:00-16:00 PSB PROFI Wałbrzych: Poniedziałek - Piątek: 7:00-17:00 / Sobota: 7:00-15:00 PSB PROFI Jawor: Poniedziałek - Piątek: 7:00-17:00 / Sobota: 8:00-16:00 Mrówka Jawor: Poniedziałek - Piątek: 7:00-19:00 / Sobota: 8:00-17:00
Strona główna/Kontakt/Lubawka
Firma:
Pagaz Sp. Z O.O.
Siedziba:

Świętej Jadwigi Śląskiej 2
58-405 Krzeszów
NIP:
614-160-29-22
REGON:
021447124

Lubawka

drukuj
address
adres
ul. Przyjaciół Żołnierza 4
58-420 Lubawka
opening
godziny otwarcia

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 8:00-17:00,
Sobota: 8:00-14:00

phone telefony
Dział Obsługi Klienta698 696 453 Dział Obsługi Klienta606 389 067 Obsługa Klientów z Czech000420777956328
phone e mail
Dział Obsługi Klientapagaz.lubawka@post.pl Kierownikkierownik.lubawka@pagaz.com.pl Obsługa Klientów z Czechpagaz.lubawka@post.pl
Sprawdź jak do nas dojechać
Chcę dojechać z

 

Dane teleadresowe

PAGAZ Sp. Z O.O.
ul. Przyjaciół Żołnierza 4
58-4420 Lubawka

tel. 698 696 453


NIP 614-160-29-22
REGON 021447124

 

Dodatkowe informacje kontaktowe

Dział Obsługi Klienta   698 696 453
606 389 067
 

pagaz.lubawka@post.pl

Kierownik       kierownik.lubawka@pagaz.com.pl
Obsługa Klientów z Czech   000 420 777 956 328   pagaz.lubawka@post.pl
Księgowość   698 696 452   ksiegowosc@pagaz.com.pl
Rekrutacja       rekrutacja@pagaz.com.pl

PSB

© 2013, PAGAZ

realizacja: