Myjnia

 
KRZESZÓW - UL. ŚWIĘTEJ JADWIGI  ŚlĄSKIEJ 2
 
LUBAWKA - PRZYJACIÓŁ ŻOŁNIERZA 4
 
WAŁBRZYCH - SKARŻYSKA 2
 
JAWOR - KUZIENNICZA 10A
 

 

Instrukcja obsługi myjni bezdotykowej

Po wrzuceniu wybranej kwoty należy przystąpić do mycia pojazdu. Czas mycia uzależniony jest od wrzuconej kwoty. W czasie mycia można przełączać pomiędzy dostępnymi programami mycia.

Na myjni nie należy myć silników samochodów.

Programy mycia

1:  Mycie zasadnicze mikroproszkiem
W czasie tego cyklu mycia woda zmiękczona i podgrzana do temperatury 60°C zostaje zmieszana z tzw. mikrogranulkami i pod wysokim ciśnieniem kierowana jest na mytą powierzchnię karoserii. Połączenie działania chemicznego, mechanicznego z temperaturą i wysokim ciśnieniem daje doskonały efekt mycia "bez zarysowań".

2:  Spłukiwanie
Pod wysokim ciśnieniem zimna woda spłukuje roztwór chemiczny i zanieczyszczenia pozostałe po programie nr 1.

3:  Zabezpieczanie woskiem (polimerem)
Woda zmiękczona i podgrzana do temperatury 60°C zmieszana zostaje z woskiem (polimerem). Powstała powłoka daje natychmiastowy efekt połysku, a jednocześnie utrudnia ponowne brudzenie pojazdu i ułatwia następne mycie. Powoduje też ściekanie wody z umytej powierzchni.

4:  Nabłyszczanie połączone z osuszaniem
Do wody zdemineralizownanej za pomocą precyzyjnego systemu dozowania dodany zostaje osuszacz-nabłyszczacz. Spłukanie wodą zdemineralizowaną z osuszaczem-nabłyszczaczem powoduje zaskakujący efekt połysku bez plam i zacieków. Woda spływa z karoserii dzięki chemicznemu osuszaczowi.

 

Galeria zdjęć
Myjnia
Myjnia
Myjnia
Myjnia
Myjnia
Myjnia
Myjnia
Myjnia