Transport

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE  W ODDZIAŁACH FIRMY Środkami transportu są samochody skrzyniowe wyposażone lub nie wyposażone w system samowyładowczy tzw. "hydroklapę". O doborze pojazdu decyduje ciężar i wielkość towaru, a także możliwości logistyczne sklepu.

Transport samowyładowczy tzw. "HDS - dźwig" jest udostępniany w indywidualnych przypadkach. Dysponujemy transportem 6, 8 paletowym, a także całozestawowym tj. 18 - 24 palety. W przypadku mniejszych ilości ten typ transportu jest odpłatny. Szczegóły ustala kierownik sklepu.

Kupujący ponosi odpowiedzialność za warunki techniczne dojazdu do miejsca załadunku (zakazy, nieutwardzona powierzchnia itp.) Kupujący w trakcie rozładunku jest zobowiązany do sprawdzenia towaru pod względem jakościowym i ilościowym. Usługa transportowa nie obejmuje rozładunku, który poza sprzętem angażuje kierowca.

Ogólnie przyjmuje się, że zakupy dokonane do południa są dostarczone po południu tego samego dnia lub do południa dnia następnego, a zakupy dokonane po południu - następnego dnia.