Producenci

Logo Ceramika Paradyż

Ceramika Paradyż

Strona internetowa: www.paradyz.com.pl

Jesteśmy polskim, prywatnym przedsiębiorstwem, obejmującym firmy Ceramika Paradyż sp. z o.o. i Paradyż sp. z o.o. Istniejemy od 1989 roku. Rozwijamy się dynamicznie, by zaspokoić potrzeby naszych Klientów zarówno w Polsce, jak i 28 innych krajach, do których eksportujemy nasze wyroby. Szybko zdobyliśmy uznanie nabywców i znaczący udział w krajowym rynku płytek ceramicznych.

W pięciu świetnie wyposażonych, nowoczesnych zakładach, produkujemy płytki ceramiczne, które czynią ludzką przestrzeń przyjazną, funkcjonalną i piękną. Nasze produkty - od mozaiki po ceramikę wielkiego formatu - znajdują zastosowanie zarówno w mieszkalnictwie indywidualnym, budownictwie przemysłowym, jak i w prestiżowych inwestycjach.

Płytki ze znakiem Paradyża wyróżnia doskonałe wzornictwo zgodne ze światowymi trendami mody. Pracują dla nas polscy specjaliści i uznane włoskie biura projektowe. Prezentujemy nasze wyroby na całym świecie, uczestniczymy w targach w Poznaniu, Kijowie, Moskwie, Brnie, Monachium, Walencji i najbardziej prestiżowych targach - CERSAIE w Bolonii, gdzie zbiera się czołówka producentów ceramiki z całego świata.

Nasz sukces rynkowy oparty jest na maksymalnej dbałości o jakość produktów, którą potwierdza certyfikat ISO 9001:2000. Zapewniamy klientom długotrwałą satysfakcję.
Dbamy również o środowisko naturalne oraz bezpieczeństwo i higienę pracy.
System Zapewnienia Jakości ISO 9001:2000 zintegrowany jest z Systemem Zarządzania Środowiskowego ISO 14001:2000 oraz system zarzšdzania BHP wg norm PN-N 1801 i OHSAS 1801.

Inspiracje

Trwa ładowanie...