Producenci

Logo Dom Korkowy

Dom Korkowy

Strona internetowa: www.domkorkowy.com.pl

Dom Korkowy Sp. z o.o. jest największym w Polsce dystrybutorem produktów z korka. Działalność rozpoczęliśmy w 1991 roku, kiedy to podłogi i ściany korkowe były absolutną nowością na polskim rynku. Dzięki naszym stałym wysiłkom produkty te zdobyły wielu zagorzałych zwolenników. Dziś nasz udział w rynku szacowany jest na 85%.

W ofercie Domu Korkowego znajdziecie Państwo wszystko, co można wyprodukować z korka: przede wszystkim podłogi i ściany korkowe, ale również podpodłogowe podkłady wygłuszające z korka i gumo-korka, korek aglomerowany w rolach i arkuszach, płyty izolacyjne z aglomerado negro, granulaty korkowe, zatyczki do butelek, korę surową, a także cały szereg produktów komplementarnych (kleje, lakiery i środki konserwujące).

Od początku swojego działania Dom Korkowy jest dystrybutorem produktów portugalskiej grupy Amorim, światowego lidera w zakresie produkcji i sprzedaży wyrobów z korka. W 1998 roku podpisana została umowa joint venture, na mocy której Dom Korkowy stał się integralną częścią grupy Amorim. W ten sposób zyskaliśmy gwarancję stabilnego działania i nieograniczonego dostępu do pełnej oferty produkcyjnej portugalskiego partnera.

Inspiracje

Trwa ładowanie...