Producenci

Logo Izobud

Izobud

Strona internetowa: www.izobit.com.pl

Na krajowym rynku materiałów hydroizolacyjnych istniejemy od lat osiemdziesiątych dwudziestego wieku. Od początku naszego istnienia produkujemy asfaltowe materiały do izolacji o właściwościach zgodnych z obowiązującymi standardami. Naszą specjalnością są papy.

Oferowane przez nas produkty w każdym czasie są odpowiedzią na zapotrzebowanie aktualnych technologii budowlanych. Zdolność do nadążania za aktualnymi trendami jesteśmy w stanie zachować inwestując głównie w kwalifikowany personel oraz infrastrukturę badawczo - technologiczną. Taka strategia pozwala nam na zachowanie odpowiedniej dynamiki rozwoju, co szczególnie uwidoczniło się w minionych pięciu latach, w których poszerzyliśmy naszą ofertę o kilka produktów z grupy tak zwanych pap modyfikowanych. Produkcja, a w konsekwencji wprowadzenie tych produktów na rynek, poprzedzone zostały pracami badawczymi wykonanymi we własnym zakresie a procesy produkcyjne zoptymalizowane zostały przy wykorzystaniu własnych zasobów. Możemy wobec tego powiedzieć, że oczekiwaniom rynku możemy sprostać nie tylko dzisiaj ale i w przyszłości.

Nasza oferta jest adresowana do szerokiego grona odbiorców. Jesteśmy w stanie zaopatrzyć w materiały hydroizolacyjne duże inwestycje budowlane i składy budowlane, jak i spełnić oczekiwania przeciętnego odbiorcy indywidualnego. W obrębie jednego kręgu odbiorców, czy będzie to klient detaliczny czy duży inwestor lub dystrybutor, jesteśmy w stanie zaproponować kilka możliwych wariantów wyrobów, które jednak zawsze będą posiadały wspólny mianownik - korzystny stosunek jakości do ceny.

Tradycja jest pojęciem szczególnie cenionym w naszej firmie, nie zapominamy zatem o klientach preferujących dobrze poznane, stosowane od lat wyroby i technologie ich montażu. Dlatego w naszej ofercie, oprócz wyrobów zaawansowanych technologicznie, nadal posiadamy dobrze znane papy z grupy tak zwanych pap tradycyjnych oraz, z gamy produktów handlowych, materiały do ich montażu.

Zgodność naszych produktów jest oceniana według prawa polskiego i unijnego, dlatego wszystkie nasze produkty posiadają kompletną dokumentację pozwalającą na ich wprowadzanie do obrotu handlowego i stosowania w budownictwie.

Postępujemy rzeczowo i konsekwentnie, co wyrażamy w formie kilku podstawowych założeń wedle których właściwości i parametry naszych produktów powinny być powszechnie znane, sposób zastosowania jasno określony i zawsze konfrontowany z obowiązującą metodyką a możliwość i warianty stosowania naszych wyrobów, również w połączeniu z innymi materiałami budowlanymi, zasugerowane.

Inspiracje

Trwa ładowanie...