Producenci

Logo SigmaKalon

SigmaKalon

Strona internetowa: www.sigmakalon.pl

SigmaKalon Deco Polska Sp. z o.o. jest największym producentem wyrobów lakierowych w Polsce. Wyroby Spółki cieszą się dobrą opinią na rynku dzięki wysokiej jakości i stałemu ich unowocześnianiu, a także z uwagi na swoje cechy ekologiczne.

SigmaKalon Deco Polska Sp. z o.o.- to nowa nazwa producenta wiodących na polskim rynku farb i lakierów, w tym sztandarowej marki Dekoral.

Polifarb Cieszyn-Wrocław S.A. (od stycznia 2007 SigmaKalon Cieszyn S.A.) pozostaje nazwą głównego w kraju producenta wyrobów lakierowych dla przemysłu.

Dekoral – marka farb i lakierów produkowanych przez firmę Polifarb Cieszyn-Wrocław S.A. - już po raz drugi z kolei znalazła się w rankingu Najcenniejszych Polskich Marek organizowanym przez dziennik „Rzeczpospolita” oraz firmę doradczą „Ernst & Young” stając się najsilniejszą marką farb i lakierów w Polsce.

Domalux to rodzina trwałych i bezpiecznych transparentnych lakierów do ochrony i dekoracji wszystkich rodzajów drewna. Lakiery Domalux to produkty łatwe w użyciu, nieszkodliwe podczas nanoszenia i eksploatacji, bez uciążliwego zapachu. Dają powłoki o najwyższej odporności i elastyczności. Dostępne są w szerokiej gamie stopni połysków. Umożliwiają zabezpieczenie i upiększenie drewna eksploatowanego zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków.

Drewnochron - najlepiej znany i najchętniej kupowany impregnat w Polsce.

Cieszynka to rodzina tradycyjnych farb emulsyjnych oraz emalii. Wyroby przeznaczone są do malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń mieszkalnych i użyteczności publicznej oraz okien, drzwi, lamperii, elementów drewnianych, metalowych eksploatowanych wewnątrz jak i na zewnątrz budynków.

Inspiracje

Trwa ładowanie...